1-  حریم شخصی شما در فروشگاه تجهیزات سرآشپز محفوظ است ، لذا اطلاعاتی خارج از قوانین تجارت الکترونیک از شما درخواست نمی شود.

2-   برای انجام فرایند خرید و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل لازم است و در صورت خرید سازمانی وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی و شناسه ملی شرکت یا سازمان موردنیاز است. لطفا در وارد کردن اطلاعات دقت لازم را داشته باشید تا تجهیزات سرآشپز بتواند به بهترین نحو و در سریعترین زمان ممکن خدمات ارایه نماید.

3-    تجهیزات سرآشپز هویت شخصی کاربران گرامی را محرمانه می‌داند و آنها را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی نمی گذارد، مگر اینکه با حکم قانونی مراجع ذی‌صلاح مجبور به این امر گردد.

4-  جمع آوری IP و کوکی‌ها برای هر فروشگاه اینترنتی اجتناب‌ناپذیر است و تجهیزات سرآشپز هم با در نظر گرفتن پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی برای محافظت از داده‌ها و اطلاعات کاربران در نظر گرفته است و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

5-  در صورت بروز هر گونه مشکل لطفا با ارسال پیام به info@tajhizatsarashpaz.ir ما را مطلع کنید تا در اسرع وقت رسیدگی و اصلاح شود.

  ما در تجهیزات سرآشپز تمام سعی خود را برای ایجاد محیطی امن انجام می دهیم چون سرمایه اصلی ما اعتماد شماست.